niedziela, 14 marca 2010

Dziękujemy

Dziękujemy za wszystkie maile które od was dostaliśmy. Nawet nie spodziewaliśmy, że tyle osób nas czyta! Jest nam bardzo miło, że nasza podróż była dla was inspirująca. Udowodniliśmy w każdym razie, ze nie jesteśmy tacy niepoważni i że podróże z dzieckiem to nic takiego strasznego i niemożliwego.
W najbliższym czasie jak trochę ochłoniemy po powrocie i odwiedzimy już wszystkich znajomych to obiecuje zamieścić jeszcze trochę więcej zdjęć z naszej podróży i nowych wspomnień i refleksji. Gdy już uporządkujemy (wybierzemy najładniejsze) wszystkie zdjęcia to planujemy zrobić taki ich mały pokaz dla naszych znajomych. Dam znać o tym wydarzeniu na blogu jeśli ktoś z was kogo jeszcze nie znamy chciałby się dołączyć.

6 komentarzy:

 1. Chciałam podziękować za fantastycznego i inspirującego bloga. Świetnie jest przypomnieć sobie, że są na świecie takie piękne miejsca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje i zazdroszczę odwagi.

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie wrocilibyscie najchetniej.. i zamieszkali juz tam na stale?

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedź na powyższe pytanie nie jest taka łatwa bowiem miejsce gdzie najchętniej bym powrócił nie pokrywa się do końca z miejscem w którym byśmy mogli zamieszkać (zakładając, że nie mamy pieniędzy na "wakacjowanie" przez całe życie). Ale po kolei: najchętniej bym wrócił do Birmy i na Filipiny bo to są fantastyczne kraje w których mimo iż jest bieda to ludzie nie patrzą na ciebie z zazdrością tylko z ciekawością, podejście z goła inne niż w Polsce. Natomiast jeśli już przyszłoby nam się gdzieś wyprowadzać/zamieszkać to byłaby to Australia z tej racji, że ludzie mają tam troszkę inne podejście do życia. Nie odczuwa się tak wyścigu szczurów, do tego stopnia że małżeństwo wykładowcy uniwersyteckiego z ogrodnikiem nie jest w żadnym wypadku odbierane jako mezalians. Nie grozi nam to jednak bo Karolina stwierdziła, że to za daleko od domu :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, ale szybka odpowiedz! Zycze wszystkiego dobrego i.. pozdrawiam z Sydney (mojego miasta od 2 lat:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za pięknego, inspirującego, przepełnionego miłością bloga Trójki Podróżników. Życzę Wam odnalezienia prawdziwego miejsca do życia na Ziemi! Pozdrawiam z macierzy.

  OdpowiedzUsuń